Spyllist/Speellijst Echt Wier!

In verband met de coronamaatregelen van de rijksoverheid is het doorgaan van de voorstellingen in de speellijst onder voorbehoud.

 Sneon 17 sept.20.00WynaamDe Bijekoerdemari@ziggo.nl06-23982916
Snein 18 sept.14.30SnitsTheater Snitskassa@cultuurkwartier.nl
Freed 30 sept.20.30BalkDe Treemterwww.nutgaasterlan-sleat.nlSchildersbedrijf Klijnsma
Sneon 1 okt.20.00BeetstersweachDe Buorskipinfo@debuorskip.nl06-29544660
Freed 7 okt.20.00WinsumDe Hellinginfo@mfcdehelling.nl06-20864824
Sneon 29 okt.20.00HeechIt Heechhûskaartenreserveren@outlook.com0515-442593
Snein 30 okt.15.00TytsjerkYn 'e Mandeculturelecommissietytsjerk@outlook.com0511-431897
Tong. 3 nov.20.00De JouwerIt Haskeinfo@haske-joure.nl 0513-415281
Sneon 5 nov.20.00EasterwierrumDe Tyskertryntsjevdm@hotmail.com058-2501838
Sneon 12 nov.20.00SkearnegoutumDoarpshûsinfo@dorpshuis-scharnegoutum.nl
Snein 13 nov.15.00RiedDe Redeinfo@dorpshuisried.nl
Sneon 19 nov.20.15DokkumTheater Sensewww.sensedokkum.nl