DagDatumTijdPlaatsLocatieKaarten viaTelefoonnummer
Sneon2022-09-1720.00WinaamDe Bijekoerdemari@ziggo.nl06-23982916
Snein2022-09-1814.30SnitsTheater Sneekservice@cks.nl0515-431400
Freed2022-09-3020.30BalkDe Treemterwww.nutgaasterlan-sleat.nl
Sneon2022-10-0120.00BeetstersweachDe Buorskipjmteaterwurk@hotmail.com 06-44282677
Freed2022-10-0720.00WinsumDe Hellinginfo@mfcdehelling.nl06-20864824
Sneon2022-10-1520.00AkkrumUtingeradielhalinfo@dreamteater.nl06-10063516
Freed2022-10-2120.15HeidenskipIt Swaeigatwww.nutworkum.nl06-53735039
Sneon2022-10-2220.00SondelDe Biningfrearkpietersma@outlook.com
Sneon2022-10-2920.00HeechIt Heechhûskaartenreserveren@outlook.com0515-442593
Snein2022-10-3015.00TytsjerkYn‘e Mandeculturelecommissietytsjerk@outlook.com0511-431897
Freed2022-11-0420.00De JouwerIt Haskejmteaterwurk@hotmail.com 06-44282677
Sneon2022-11-0520.00EasterwierrumDe Tyskertryntsjevdm@hetnet.nl058-2501838
Freed2022-11-11 20.00DamwâldPrimera Van der Weg -De Krúsweijmteaterwurk@hotmail.com 06-44282677
Sneon2022-11-1220.00SkearnegoutumDoarpshûsinfo@dorpshuis-scharnegoutum.nl
Snein2022-11-1315.00RieDe Redeinfo@dorpshuisried.nl
Freed2022-11-1820.00MinnertsgeaDe Doarpsfinnejmteaterwurk@hotmail.com 06-44282677
Sneon2022-11-1920.15DokkumTheater Sensewww.sensedokkum.nl

Us Man

Us Man is een zeer humoristisch tweeluik over twee vrouwen die terug- en vooruitkijken op hun relatie. Het is geschreven door Youp van ’t Hek en wordt gespeeld door Anneke Hondema, Titia Huisman en Wybe Koldyk.
In deel één bereiden twee vrouwen zich in een hotelkamer voor op de toespraak, die ze zullen houden tijdens de bruiloft van hun ex-man: ze zijn namelijk allebei de ex van dezelfde man… Vandaag trouwt hij opnieuw.
In deel twee zitten twee vrouwen op een warme nazomermiddag wijn te drinken in de tuin. Ze praten over hun man, zoals alleen vrouwen dat kunnen. Maar met de man erbij worden de verhoudingen op scherp gezet. Door het venijn en de humor wordt de verwarring compleet.
Gurbe Dykstra en Marijke Geertsma tekenden elk voor de Friese vertaling van een eenakter. De regie wordt gedaan door Jan Arendz en de muziek door Sake Hylkema.

De Stille Trompet

In De Stille Trompet speelt Jan Arendz een maker van instrumenten. Hij maakt een prachtige trompet, maar aks die helemaal klaar is, komt er geen geluid uit het instrument. Hij gaat op zoek naar iemand die het wel lukt om de trompet hoorbaar te maken. Deze familievoorstelling maakt deel uit van het festival “Overmorgen” dat  van 3 september tot en met 1 oktober te zien zal zijn in de vijf grote schouwburgen in Friesland, elke keer op zaterdagmiddag om 14.30 uur.

Echt wier! in september weer op de planken en Hâns Faber tekent portret

In september start weer een nieuwe reeks voorstelling van Echt Wier!, gespeeld door Marijke Geertsma en Jan Arendz. Binnenkort op deze site weer het overzicht van de locaties, de tijde en waar de kaartjes te bestellen zijn.

Voor en na de voorstellingen zal Hâns Faber, die in de voorstelling ook tekent en te zien is, een aantal portretten tekenen van bezoekers, die zich daarvoor hebben aangemeld. Opgave kan via jmteaterwurk@hotmail.com. Wie het eerst komt, zal het eerst aan de beurt zijn.